Hliníkové ploty

Jedná sa o variantu hliníkového plotu z našej ponuky pre montáž medzi betónové stĺpy, alebo aj s použitím našich dodávaných typových stĺpov. Vďaka riešeniu spojov jednotlivých komponentov pomocou hliníkového alebo nerezového spojovacieho materiálu je tento plot úplne bezúdržbový a trvácny. Hliníkový plot je vzhľadom vhodný ako pre rodinné domy, tak aj u priemyselných objektov. Prednosťou tohto plotu je rýchla montáž, nízka hmotnosť a veľká odolnosť voči poveternostným vplyvom počasia. Jednotlivé súčasti plotu sú dodávané v rozobranom stave a v ochrannom obale a montované priamo u zákazníka, takže je vylúčené poškodenie plotového dielca pri preprave.

 

Pre jednoduchú montáž plotových dielcov je nutné mať pripravený základ. Všetky hlavné komponenty plotového systému sú z certifikovaných hliníkových profilov, lakované práškovou vypaľovanou farbou. Samozrejnosťou je možnosť lakovať do akejkoľvej farby zo vzorkovníka RAL. Hlavný nosný profil je z hliníkového U profilu 65x65x65mm a slúži k ľahkému upevneniu vodorovných okenicových profilov. Okenicové profily (lamely) sú v rôznych rozmeroch a ich dĺžka je individuálna podľa požiadaviek zákazníka. Osová vzdialenosť jednotlivých profilov je spravidla 93mm. Spojovacie prvky sú z nerezu a prípadne ošetrené farebným nástrekom. Optimálna šírka plotového poľa je v rozmedzí 1800-2200mm, optimálna výška 700-1800mm, ale je možné urobiť akékoľvek individuálne riešenie podľa požiadaviek zákazníka.

 

Popis hliníkových brán

Hliníkové brány sú zvárané z hliníkových profilov a následne lakované.

Výplň môžu tvoriť lamely, sklo, drevo, dierovaný plech, všetko načo si spomeniete. Hliníková brána je osadená pohonom podľa voľby zákazníka. Brána môže byť samonosná bez kolieska alebo s kolieskom. Výhodou samonosných brán je bezúdržbová prevádzka (v zime netreba odhŕňať sneh...).

Stavebnou pripravenosťou je základová doska pre inštaláciu vozíkov, motora, prívod 230V a natiahnuté káble pre inštaláciu čidiel, antény a svetla.

Zadajte rozmery a ihneď vám vypracujeme ponuku. Ponuku vám zašleme na zadaný email.

Brána
 
 
Šírka brány (prechodu)
Výška brány
Bránička
 
 
Šírka bráničky
Výška bráničky
Pole
 
 
 
 
 
 
 
 
Šírka poľa
Výška poľa
Poznámka
Zadajte email