Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Hliníkové ploty

Jedná sa o variantu hliníkového plotu z našej ponuky pre montáž medzi betónové stĺpy, alebo aj s použitím našich dodávaných typových stĺpov. Vďaka riešeniu spojov jednotlivých komponentov pomocou hliníkového alebo nerezového spojovacieho materiálu je tento plot úplne bezúdržbový a trvácny. Hliníkový plot je vzhľadom vhodný ako pre rodinné domy, tak aj u priemyselných objektov. Prednosťou tohto plotu je rýchla montáž, nízka hmotnosť a veľká odolnosť voči poveternostným vplyvom počasia. Jednotlivé súčasti plotu sú dodávané v rozobranom stave a v ochrannom obale a montované priamo u zákazníka, takže je vylúčené poškodenie plotového dielca pri preprave.

 

Pre jednoduchú montáž plotových dielcov je nutné mať pripravený základ. Všetky hlavné komponenty plotového systému sú z certifikovaných hliníkových profilov, lakované práškovou vypaľovanou farbou. Samozrejnosťou je možnosť lakovať do akejkoľvej farby zo vzorkovníka RAL. Hlavný nosný profil je z hliníkového U profilu 65x65x65mm a slúži k ľahkému upevneniu vodorovných okenicových profilov. Okenicové profily (lamely) sú v rôznych rozmeroch a ich dĺžka je individuálna podľa požiadaviek zákazníka. Osová vzdialenosť jednotlivých profilov je spravidla 93mm. Spojovacie prvky sú z nerezu a prípadne ošetrené farebným nástrekom. Optimálna šírka plotového poľa je v rozmedzí 1800-2200mm, optimálna výška 700-1800mm, ale je možné urobiť akékoľvek individuálne riešenie podľa požiadaviek zákazníka.

 

Popis hliníkových brán

Hliníkové brány sú zvárané z hliníkových profilov a následne lakované.

Výplň môžu tvoriť lamely, sklo, drevo, dierovaný plech, všetko načo si spomeniete. Hliníková brána je osadená pohonom podľa voľby zákazníka. Brána môže byť samonosná bez kolieska alebo s kolieskom. Výhodou samonosných brán je bezúdržbová prevádzka (v zime netreba odhŕňať sneh...).

Stavebnou pripravenosťou je základová doska pre inštaláciu vozíkov, motora, prívod 230V a natiahnuté káble pre inštaláciu čidiel, antény a svetla.

Zadajte rozmery a ihneď vám vypracujeme ponuku. Ponuku vám zašleme na zadaný email.

Brána
 
 
Šírka brány (prechodu)
Výška brány
Bránička
 
 
Šírka bráničky
Výška bráničky
Pole
 
 
 
 
 
 
 
 
Šírka poľa
Výška poľa
Poznámka
Zadajte email
 
Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah