Bezrámový posuvný systém

Jedná sa o posuvný zasklievací systém určený pre dodatočné zasklenie lodžie balkónov, terás, kde oceníte jeho nenáročnosť na vnútorný priestor pri otváraní. Naše produkty sú vyrábané s maximálnou presnosťou, ktorá zaisťuje vynikajúcu kvalitu dodávaných výrobkov a skvelý nadčasový dizajn moderného zasklenia. 

dolni_kolejnice_detail_400x274

Vlastnosti:

Jednotlivé dielce sú tvorené bezpečnostným kaleným sklom s hrúbkou 6mm osadeným do vodorovných vodiacich hliníkových profilov, ktoré obsahujú pohybové mechanizmi. Jednotlivé krídla sa pohybujú na ložiskách po spodnej nosnej hliníkovej koľajnici a vedené sú vo vrchnej koľajnici umiestnenej na strope lodžie. Krajné krídla sa zasúvajú do koncového dorazového profilu v tvare "U", ktorý zaisťuje tesnosť s nerovnými stenami. Dažďová voda je odvádzaná zo spodnej koľajnice vďaka otvorom v nej. Krídla sa zasúvajú buď všetky zaseba, kde docielíme otvorenie až 3/4 z celkovej plochy lodžie, alebo sa krídla otvárajú oponovo od seba zo stredu, kde je otvorená 1/2 plochy lodžie. Krídla sú medzi sebou utesnené silikónovým priesvitným UV tesnením, ktoré chráni vnútorný priestor pred dažďom, vetrom, prachom a hlukom. Týmto môžte balkón používať celoročne.

 

Údržba systému:

Samotný systém je navrhnutý ako bezúdržbový po celú dobu životnosti. Treba však pravidelne čistiť odtokové dierky v koľajnici od rôznych nečistôt. Systém netreba ničím mazať!

 

Špecifikácia bezrámového posuvného systému

Druh výplne: 

bezpečnostné kalené sklo 6mm

Možnosť uzamknutia:

áno

Šírka krídla:        

min 30cm - max 100cm

Výška krídla:

max 200cm

Počet krídel:

min 1ks - max 8ks

Výška horizontálnych profilov na krídle:

69mm

Výška spodnej koľajnice:

25mm

Hmotnosť systému:

15kg/m (pri výške zasklenia 150cm)

Plošná hmotnosť systému:

15kg/m2  (pri použití 4mm skla)

Farba profilov: 

štandartne biela, možnosť do akejkoľvek RAL

Vyberanie okien pri umývaní:

áno

Záručná doba na systém:

5 rokov

Čas montáže:

do 6hod.

Certifikácia:

áno (máme potrebný certifikát)